Поддршка за уринарниот систем (месечен пакет)

4,360.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Дозирање:

Varunadi Vati – 2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Rencure –  1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Mutrakrichantak Churna – 1 кафена лачжичка два пати на ден 30 мин по доручек и по вечера

Tribulus power – 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Бр. Производ Количина
1 Varunadi Vati 1 Шишенце (120 таблети)
2 Mutrakrichantak Churna 1 Пакување (200 г.)
3 Rencure 1 Шишенце (60 капсули)
4 Tribulus power 1 Шишенце (60 капсули)

не треба да се надминува препорачаната доза.

овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна

производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Поддршка за уринарниот систем (месечен пакет)”