Црн дроб (месечен пакет)

4,750.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Дозирање:

Echinacea– 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Detox чај – еден чај два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Giloy– 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

не треба да се надминува препорачаната доза.овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 

Бр. Производ Количина
1 Echinacea 1 Шишенце (60 капсули)
2 Detox чај 2 Пакувања (250г.)
3 Giloy 2 Шишенца (120 капсули)

 

Оцена на потрошувачите

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

Нема коментари

Биди прв да коментира на “Црн дроб (месечен пакет)”