Холестерол (месечен пакет)

3,270.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Дозирање:

Giloy – 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Guggul –  1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

не треба да се надминува препорачаната доза.овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 

Бр. Производ Количина
1 Giloy 2 Шишенца (120 капсули)
2 Guggul 1 Шишенце (60 капсули)

 

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Холестерол (месечен пакет)”