View cart “Giloy – Гилој” has been added to your cart.

Срце и кардиоваскуларен систем – крвен притисок (месечен пакет)

4,360.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Дозирање:

Arjuna– 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Arjun чај – еден чај два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Punarnava Mandoor – 2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

не треба да се надминува препорачаната доза.овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 

Бр. Производ Количина
1 Arjuna 1 Шишенце (60 капсули)
2 Arjun чај 2 Пакувања (250г.)
3 Punarnava mandoor 1 Шишенце (120 таблети)

 

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Срце и кардиоваскуларен систем – крвен притисок (месечен пакет)”