Стрес (месечен пакет)

3,270.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Дозирање:

Brahmi– 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Stress support –  1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Ashwagandha –  1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

не треба да се надминува препорачаната доза.овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Бр. Производ Количина
1 Brahmi 1 Шишенце (60 капсули)
2 Stress support 1 Шишенце (60 капсули)
3 Ashwagandha 1 Шишенцe (60 капсули)

 

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стрес (месечен пакет)”