Сексуална способност – машко полово здравје (месечен пакет)

2,180.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Дозирање:

Tribulus power– 1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Ashwagandha –  1 капсула два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

не треба да се надминува препорачаната доза.овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 

Бр. Производ Количина
1 Tribulus power 1 Шишенце (60 капсули)
2 Ashwagandha 1 Шишенце (60 капсули)

 

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сексуална способност – машко полово здравје (месечен пакет)”