Имунитет (месечен пакет)

7,630.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Дозирање:

Boswelia Curcumin– 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Kanchaar guggul –  2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Giloy – 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Echinacea – 1 капсулa два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Tulsi – 1 капсулa два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Бр. Производ Количина
1 Boswelia Curcumin 2 Шишенца (120 капсули)
2 Kanchaar guggul 1 Шишенце (120 таблети)
3 Giloy 2 Шишенца (120 капсули)
4 Echinacea 1 Шишенцe (60 капсули)
5 Tulsi 1 Шишенцe (60 капсули)

не треба да се надминува препорачаната доза.

овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна

производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

 

test

123

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Имунитет (месечен пакет)”