Поддршка при стрес

4,750.00 ден 4,275.00 ден

Комбинација од производи која се препорачува да ја земаат лица кои страдаат од проблеми како депресија, вознемиреност, анкциозност, несоница, нервоза, панични напади.

Оваа понуда важи исклучиво за on-line нарачка

Дозирање:

Brahmi– 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Stress support –  2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Ashwagandha– 1 капсулa два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

не треба да се надминува препорачаната доза.овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Бр.ПроизводКоличина
1Brahmi2 Шишенца (120 капсули)
2Stress support2 Шишенцa (120 капсули)
3Ashwagandha1 Шишенцe (60 капсули)

 

Видео

https://youtu.be/zM1kCkO-Yhc

Оцена на потрошувачите

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

Нема коментари

Биди прв да коментира на “Поддршка при стрес”