Поддршка за зглобовите и коските (пакет)

4,750.00 ден 4,275.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Category:

Оваа понуда важи исклучиво за on-line нарачка

Дозирање:

Boswelia Curcumin– 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Kishore guggul –  2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Joint Aid support – 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Бр. Производ Количина
1 Boswelia Curcumin 2 Шишенца (120 капсули)
2 Kishore guggul 1 Шишенце (120 таблети)
4 Joint Aid support 2 Шишенца (120 капсули)

 

не треба да се надминува препорачаната доза.

овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна

производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Видео

https://youtu.be/zM1kCkO-Yhc

Оцена на потрошувачите

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

Нема коментари

Биди прв да коментира на “Поддршка за зглобовите и коските (пакет)”