Поддршка за уринарниот систем (пакет)

4,750.00 ден 4,275.00 ден

Сите производи на Планет Ајурведа не содржат животински продукти и се погодни за вегетрјанци. Тие се 100% природни и намаат никакви додатоци, бои, хемикалии и адитиви. Не создаваат никакви несакани ефекти.

Оваа понуда важи исклучиво за on-line нарачка

Дозирање:

Varunadi Vati – 2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Rencure –  2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Mutrakrichantak Churna – 1 кафена лачжичка два пати на ден 30 мин по доручек и по вечера

Бр. Производ Количина
1 Varunadi Vati 1 Шишенце (120 таблети)
2 Mutrakrichantak Churna 1 Пакување (200 гм)
3 Rencure 2 Шишенца (120 капсули)

не треба да се надминува препорачаната доза.

овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна

производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Видео

Оцена на потрошувачите

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

Нема коментари

Биди прв да коментира на “Поддршка за уринарниот систем (пакет)”