Поддршка при зголемена простата

3,800.00 ден 3,420.00 ден

Комбинација од производи која се препорачува да ја земаат лица кои страдаат од проблем како зголемена простата.

Оваа понуда важи исклучиво за on-line нарачка

Дозирање:

Tribulus power– 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Varunadi Vati –  2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Kanchanaar guggul– 2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

не треба да се надминува препорачаната доза.овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Бр.ПроизводКоличина
1Tribulus power2 Шишенца (120 капсули)
2Varunadi Vati1 Шишенцe (120 таблети)
3Kanchanaar guggul1 Шишенцe (120 таблети)

 

Видео

Оцена на потрошувачите

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

Нема коментари

Биди прв да коментира на “Поддршка при зголемена простата”