Поддршка при артритис

4,750.00 ден 4,275.00 ден

Комбинација од производи која се препорачува да ја земаат лица кои страдаат од проблеми со зглобовите.

Оваа понуда важи исклучиво за on-line нарачка

Дозирање:

Boswelia Curcumin– 2 капсули два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Kishore guggul –  2 таблети два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Navkarshik Churna – 1 кафена лачжичка два пати на ден 30 мин по доручек и по вечера

Joint Aid support – 1 капсулa два пати на ден 30 минути по доручек и по вечера

Бр.ПроизводКоличина
1Boswelia Curcumin2 Шишенца (120 капсули)
2Kishore guggul1 Шишенце (120 капсули)
3Navkarshik Churna1 Пакување (200 гм)
4Joint Aid support1 Шишенце (60 капсули)

 

не треба да се надминува препорачаната доза.

овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна

производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Видео

https://youtu.be/zM1kCkO-Yhc

Оцена на потрошувачите

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

Нема коментари

Биди прв да коментира на “Поддршка при артритис”