JOINT AID PLUS

950.00 ден

Ова е мешавина од уникатни билки опишани во Ајурведата како најдобри анти-воспалителни, природни средства. Ова е чиста билкина мешавина без дополнителни хемикалии.

Начин на употреба
Се зема 1-2 капсули двапати на ден 30 минути по јадење

Бр. Индиско име Ботаничко име Количина
1 Ниргунди Vitex negundo 100 мг
2 Салаки Boswellia serrata 200 мг
3 Гугул Commiphora mukul 200 мг
4 Ѓумбир Zingiber officinale 25 мг
5 Гилои Tinospora cordifolia 50 мг
6 Ашваганда Withania somnifera 25 мг

не треба да се надминува препорачаната доза.

овој производ не треба да се користи како замена за разновидна храна

производот треба да се чува надвор од дофат на деца.

Оцена на потрошувачите

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

Нема коментари

Биди прв да коментира на “JOINT AID PLUS”